Strażacy przeprowadzą zbiórkę złomu

Podobnie jak w zeszłym roku, również w tym Strażacy z OSP Książenice przeprowadzą akcję zbiórki złomu. Zbierać będą wszystkie rodzaje złomu metalowego.

Kiedy? Sobota, 13 czerwca 2026

Cała kwota zostanie w ten sposób przekazana na zakup niezbędnego sprzętu oraz działalność naszej ochotniczej straży pożarnej. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Szczegóły poniżej: