Festyn na rozpoczęcie lata: radość i emocje

Lato w pełni, a wraz z nim nadeszły wakacje! Wszystko zaczęło się od wspaniałego festynu, który zgromadził mieszkańców naszej małej społeczności. To był dzień pełen zabawy, smaku i radości.

Dmuchance dla Maluchów

Dla najmłodszych uczestników przygotowano dwa ogromne dmuchańce. Dzieci śmiały się, krzyczały i skakały na nich przez cały dzień. To była prawdziwa gratka dla maluchów, które nie mogły doczekać się swojej kolejki.

Kiełbaska z Grilla i Lody Fajne Cafe

Na stoisku gastronomicznym czekała pyszna kiełbaska z grilla. Jej aromat przyciągał wszystkich, a kolejki były długie. Nie zabrakło również lodów z Fajne Cafe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przejażdżki Zabytkowym Traktorem

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali przejażdżek zabytkowym traktorem. To było coś wyjątkowego! Traktor woził uczestników po okolicy, a widok z góry był niesamowity.

Zawody Drużynowe

Dzieci i dorośli rywalizowali w różnych konkurencjach. Były biegi, przeciąganie liny, skoki w workach i wiele innych. Każda drużyna dawała z siebie wszystko, a emocje sięgały zenitu.

Wszystkie drużyny wspólnie zgarnęły zwycięstwo – pamiątkowe puchary i upominki wręczał gość specjalny – burmistrz Wiesław Janiszewski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Arturem Solą.

Schłodzenie Wodą przez Straż Pożarną

W upalny dzień nie mogło zabraknąć ochłody. Straż pożarna przyjechała z wężami strażackimi i schłodziła wszystkich wodą. To była chwila ulgi dla wszystkich uczestników.

Piłkarskie Mecze

Na zakończenie festynu każdy mógł poczuć piłkarskie emocje podczas meczu EURO2024. . To była prawdziwa uczta dla miłośników piłki nożnej.

Festyn na rozpoczęcie wakacji był niezapomnianym wydarzeniem. Wszyscy bawili się doskonale, a uśmiechy na twarzach były najlepszą nagrodą dla organizatorów.

Już teraz czekamy na kolejne takie wydarzenie! 🌞⚽🎡