Wielkanocne Smaki w Książenicach

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a więc czas radości, spotkań i dobroczynności. Dlatego też z przyjemnością chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców Książenic na “Wielkanocne smaki” – poczęstunek dla wszystkich Parafian i Mieszkańców, który odbędzie się w Niedzielę Palmową, 24 marca, w sali OSP.

Smakowitych dań będzie można skosztować po Mszy porannej oraz po sumie, aż do godzin popołudniowych.

Chcemy razem z Wami stworzyć wyjątkową atmosferę, podczas której będziemy mogli skosztować pysznych potraw wielkanocnych, przygotowanych przez Nas – Was, mieszkańców Książenic. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują słodkie przekąski, a my zachęcamy wszystkich chętnych do przynoszenia swoich wypieków i smakołyków, które będziemy mogli degustować razem. 

Korzystając z okazji chcemy również wesprzeć Krzysia Gorzawskiego w jego drodze do samodzielności. Podczas spotkania będzie miał miejsce kiermasz charytatywny z świątecznymi dekoracjami, a pod kościołem (przed Mszami św.) będzie można zakupić palmy wielkanocne. To wszystko będzie przygotowane przez zdolnych uczniów naszej szkoły.

Zachęcamy wszystkich do przyjęcia tego wyzwania i chętnie przyjmiemy Wasze wsparcie w organizacji tego wydarzenia.

Pamiętajcie, że każda pomoc się liczy! 

Panie mogą wykazać się kulinarnie i pokazać zarówno swój kunszt w tradycyjnych potrawach, a także zaprezentować nowe popisowe dania. 

Panowie, nie bójcie się wziąć udziału w przygotowaniach, a być może nawet przygotujecie coś wyjątkowego, co będzie mogło zaskoczyć wszystkich gości. 

Dajmy się ponieść świątecznemu nastrojowi i połączmy siły dla dobra innych.

Niech to będzie wyjątkowy dzień pełen radości, spotkań i dobrej energii. 

W imieniu Proboszcza Romana Laksy, Sołtysa i Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Rodziców i OSP Książenice zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i do wspólnej integracji naszej społeczności.

Do zobaczenia w OSP!

Wszelkie informacje organizacyjne: Martyna Hanak: 505-848-093; Alicja Markiewka: 721 099 290

Wypieki i inksze maszkety można przynosić do 23 marca (aż do wieczora) do OSP i starej sołtysówki po kontakcie telefonicznym. 

Dziękujemy!